הוכרזו: Realme Smart TV ו-Realme Buds Air Neo – טלוויזיה חכמה ואוזניות TWS חדשותבנוסף לשעון ה-Realme Watch החדש, חברת הסלולר הסינית Realme הציגה צמד מוצרים נוסף הכולל את טלוויזיית ה-Realme Smart TV החכמה, שתגיע בגדלי 32 ו-43 אינץ' עם מערכת ההפעלה Android TV, יחד עם אוזניות ה-TWS האלחוטיות מדגם Realme Buds Air Neo, המגיעות עם זמני שיהוי נמוכים במיוחד וזמן סוללה של עד 17 שעות.


בדומה ללא מעט יצרני סמראטפונים בתקופה האחרונה, גם חברת Realme נכנסת לתחום הטלוויזיות החכמות עם צמד טלוויזיות ה-Realme Smart TV, אשר מגיעות בגודל 43 אינץ' ברזולוציית Full HD ו-32 אינץ' ברזולוציית HD Ready, כשהן מופעלות על ידי מערכת ההפעלה Android TV של גוגל ומגיעות עם טכנולוגיית ה-Chroma Boost Picture Engine לשיפור איכות התמונה.


שני הדגמים יופעלו על ידי מערכת שבבים לא ידועה מבית MediaTek בעלת 5 ליבות Cortex A53, עם 1GB זיכרון ואחסון בנפח 8GB, כאשר Realme שמה דגש על תחום האודיו ושילבה בהם מערך של 4 רמקולים בעוצמה משולבת של 24W עם Dolby Audio.אוזניות Realme Buds Air Neo


בנוסף לתחום הטלוויזיות החכמות, Realme הכריזה על אוזניות TWS אלחוטיות באמת תחת השם Realme Buds Air Neo. הן מגיעות עם עמידות למים בתקן IPX4 ומשתמשות בשבב R1 True Wireless יעודי של החברה, חיבור Bluetooth 5.0 וזמני שיהוי נמוכים במיוחד של 119.2ms.


האוזניות מגיעות בעיצוב "דמוי" איירפודס ויהיו זמינות בצבעים לבן, אדום וירוק, כאשר הן משלבות דרייברים בגודל 13 מ"מ לאיכות סאונד גבוהה וסוללה מובנית שמספיקה, על פי הצהרת היצרן, לעד 3 שעות שימוש בטעינה בודדת או 17 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן.טלוויזיות ה-Realme Smart TV יהיו זמינות למכירה בהודו החל מה-2.6 במחיר של 12,999 רופי (כ~605 ש"ח) ו-21,999 רופי (כ~1024 ש"ח), בהתאמה, לדגמי ה-32 ו-43 אינץ'. אוזניות ה-Realme Buds Air Neo יהיו זמינות למכירה בהודו החל מה-28.5 במחיר של 2,999 רופי (כ~144 ש"ח).


בעוד שלא מדובר על טלווזיית 4K, הטלוויזיה החדשה של Realme נועדה לתת פתרון לשוק הנמוך עם רמת מחיר תואמת, תוך שהיא מעניקה למשתמשים טלוויזיה חכמה מודרנית המבוססת על Android TV. לעומת זאת, בתחום אוזניות ה-TWS, דגם ה-Air Neo מצטרף לגל אוזניות TWS משלל יצרנים, כאשר החיסרון הגדול מגיע בדמות זמן סוללה נמוך יחסית וחוסר בסינון רעשים מובנה שהפך לפופולרי.