הוכרזו: B&O Beoplay Portal – אוזניות גיימינג במחיר של קונסולה


אוזניות Beoplay Portal (מקור B&O)


יצרנית מוצרי האודיו Bang&Olufsen, הידועה גם כ-B&O, הכריזה על אוזניות ה-Beoplay Portal, אוזניות הגיימינג האלחוטיות הראשונות של החברה עם סינון רעשים, שנוצרו במיוחד בעבור שימוש עם קונסולות ה-Xbox Series X/S ו-Xbox One של מיקרוסופט כחלק מתוכנית ה-Designed for Xbox, כאשר הן מציעות עד 24 שעות שימוש.


אוזניות ה-Beoplay Portal החדשות של B&O מגיעות כשבוע בלבד לאחר ההכרזה על אוזניות ה-Beoplay HX, כאשר מדובר על שיתוף פעולה מעניין למדי בין B&O ומיקרוסופט המספק לשחקני הקונסולה של החברה איכות שמע גבוהה במיוחד.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הדגם החדש מגיע עם תמיכה בסינון רעשים אדפטיבי (Adaptive ANC) באמצעות מערך הכולל 4 מיקרופונים מובנים, ואיכות שמע גבוהה עם דרייברי 40 מ"מ אלקטרו-דימניים, כאשר הן תומכות בתקני ה-AAC, SBC ו-aptX Adaptive. מאחר ומדובר באוזניות גיימינג יעודיות לקונסולת ה-Xbox, ה-Beoplay Portal מציעות תמיכה בטכנולוגיית ה-Xbox Wireless האלחוטית של מיקרוסופט, בנוסף ל-Bluetooth 5.1 האלחוטי וחיבור 3.5 מ"מ חוטי.אוזניות Beoplay Portal שחורות (מקור B&O)סוללת ה-1200mAh המובנית באוזניות מספיקה לעד 24 שעות שימוש עם סינון רעשים פעיל בשימוש רגיל או עד 12 שעות שימוש בחיבור לקונסולות ה-Xbox עם סינון רעשים פעיל בטכנולוגיית ה-Xbox Wireless.


אוזניות ה-Beoplay Portal החדשות יהיו זמינות בצבעים שחור (Black Anthracite), אפור (Grey Mist) וכחול-כהה (Navy Brass), במחיר של 499 דולר (לפני מסים ושילוח). בשלב זה לא ידוע מתי או באיזה מחיר יגיעו האוזניות לישראל.


בעוד שמדובר בשיתוף פעולה יוצא דופן עבור B&O, קיים לא מעט היגיון מאחורי אוזניות ה-Portal החדשות, שנועדו לתת מענה מלא למשתמשי החברה. אם לפני הדגם החדש משתמשי אוזניות ה-Beoplay של B&O היו "נאלצים" להשתמש בזוג אוזניות נוסף לשימוש עם הקונסולה שלהם, דגם ה-Portal החדש מאפשר להם לתת מענה מקיף לכלל צרכי המשתמש שלהם, אך הוא מוצע באותו מחיר בו נמכרת ה-Xbox.