הוכרזה: Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K – מצלמת רכב ברזולוציית 2Kשיאומי (Xiaomi) הכריזה על תוספת חדשה למשפחת מצלמות הרכב של החברה עם דגם ה-Mi Smart Dashcam 2K, מצלמת רכב חדשה המגיעה עם יכולת צילום ברזולוציית 2K, כאשר תג המחיר עומד על פחות מ-200 ש"ח. בעוד שחברת שיאומי מציעה לא מעט פתרונות בתחום מצלמות הרכב, הם הגיעו בעבר לרוב ממותגי המשנה של החברה, דוגמת Yi או 70mai, כאשר מצלמת ה-2K החדשה היא מצלמת הרכב השניה של החברה תחת מותג שיאומי עצמה.


מצלמת ה-2K החדשה מגיעה בעיצוב שמזכיר יותר מצלמה רגילה, כאשר בחלקה האחורי ניתן למצוא מסך בגודל 3 אינץ' להפעלת מצלמת הדרך. את הצילום מבצע חיישן OV OS05A10 המסוגל לצלם ברזולוצייה של עד 1600p, אך מוגבל ל-2K בלבד או 1440p על ידי שיאומי, כאשר הוא מספק זווית צילום של 140 מעלות ומפתח צמצם f/1.8.מצלמת רכב Mi Smart Dashcam 2K (מקור JD)בדומה לכמה מדגמי מצלמות הרכב האחרות של שיאומי, מצלמת ה-2K החדשה מגיעה עם יכולת הפעלה קולית וללא צורך בהורדת הידיים מההגה עם פקודות דוגמת צילום וידאו או צילום סטילס. המצלמה מצויידת בטכנולוגיית הפחתת "רעשי 3D" בצילום ו-WDR (ר"ת wide dynamic technology) ליצירת וידאו איכותי יותר.


מצלמת ה-Mi Smart Dashcam 2K החדשה תהיה זמינה למכירה בסין החל מה-1.6 במחיר של 399 יואן (כ~197 ש"ח).


עם תג מחיר נמוך של פחות מ-200 ש"ח, מצלמת ה-Dashcam 2K צפויה לעניין לא מעט בעלי רכב המעוניינים בשקט הנפשי אותו מצלמת רכב טובה יכולה להוסיף להם בזמן הנהיגה.