דיל: הליכון ה-WalkingPad R1 Pro ב-2,289 ש"ח


הליכון Walkingpad R1 Pro (מקור Walkingpad)


אחד מהמוצרים הפופולריים ביותר בשנה האחרונה היה ההליכון הביתי, וזה מובן בשנה בה בילינו יותר בבית מאשר בחוץ כשאנו חיים בין סגר לסגר. הליכון ה-WalkingPad R1 Pro הוא אחד מאותם מוצרים שזכו לתשומת לב גבוהה בשל היותו קומפקטי וקל לאחסון, וכעת הוא מוצע במחיר של 2,289 ש"ח בלבד (במקום 2390) באתר KSP ומאפשר לבצע אימון בבית בצורה נוחה ופשוטה עם מהירות מירבית של עד 10 קמ"ש, וניתן לאחסון פשוט וקל כאשר הוא איננו בשימוש.


הליכון ה-R1 Pro מגיע למהירות גבוהה יותר מהדגמים הקודמים של החברה, עד 10 קמ"ש במצב ריצה או עד 3.75 קמ"ש במצב הליכה והוא גם מצויד במעקה בטיחות מובנה המאפשר שימוש בטוח לכל בני המשפחה וכולל גם תפס ביטחון לעצירה מהירה.


העיצוב המתקפל הופך אותו לנוח לאחסון ומאפשר לקפל ולפתוח את ההליכון ללא צורך בכלים מיוחדים, כאשר הוא משלב גלגלים מובנים לניוד קל יותר של ההליכון ברחבי הבית. השליטה בהליכון מתבצעת באמצעות שלט אלחוטי, בקרה באמצעות משטח ההליכה המציג מידע על מהירות, זמן, מרחק וקלוריות, או באמצעות אפליקציה המאפשרת לצפות במידע נוסף על האימון.מידות הליכון Walkingpad R1 Pro (מקור Walkingpad)מידות ההליכון:  • שטח ריצה – 44×120 ס"מ

  • מצב מקופל – 98x72x15.5 ס"מ

  • מצב פתוח – 150x72x13.5 ס"מ


את ה-WalkingPad R1 Pro תוכלו לרכוש במחיר 2,289 ש"ח (במקום 2,390) באתר KSP, עם אחריות היבואן הרשמי רונלייט. לחצו כאן למעבר לעמוד המוצר באתר KSP.
*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.