גוגל משיקה שירות VPN חדש למשתמשי ה-Google Oneגוגל (Google) משיקה שירות VPN יעודי למשתמשי ה-Google One, שירות שינתן בחינם למשתמשים בחבילת ה-2TB של החברה הזמינה במחירים של 9.99 דולר ומעלה. אפשרות ה-VPN החדשה נועדה לספק למשתמשי החברה שכבת אבטחה נוספת לחווית גלישה מאובטחת ובטוחה יותר, בדומה לשירותי VPN מתחרים.


שירות ה-Google One שהוכרז ב-2018 איגד למעשה את כלל שירותי החברה תחת מעטפת אחת כפתרון אחסון כללי המגיע עם פיצ'רים נוספים, בהם יכולת הגיבוי שנוספה מוקדם יותר השנה, וכעת תוספת ה-VPN למשתמשי חבילת ה-2TB ומעלה של ה-Google One ולא כשירות עצמאי או זמין בחבילות הנמוכות יותר של החברה.


בעוד שלא מדובר על שירות ה-VPN הראשון של גוגל, כאשר החברה הוסיפה VPN בעבר למשתמשי רשת הסלולר Fi בארה"ב, מדובר על "בונוס" מעניין למדי למשתמשי אחסון הענן של החברה, שאף עשוי להיות אטרקטיבי במיוחד למשתמשים בעלי VPN אחר ואחסון Google One בתשלום. השירות החדש צפוי להיות זמין למשתמשים ברחבי העולם, כאשר בשלב הראשון ה-VPN החדש של ה-Google One יהיה זמין במכשירי האנדרואיד של משתמשים בארה"ב בלבד, עם צפי להרחיב את השירות למשתמשי ה-iOS, ווינדוס ומק בחודשים הקרובים ובמדינות נוספות.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שירות VPN ב-Google One (מקור גוגל)חבילת ה-2TB של ה-Google One עם תוספת ה-VPN זמינה במחיר חודשי של 9.99 דולר או שנתי של 99.99 דולר.


למרות שאי אפשר להשוות את שירות ה-VPN החדש של גוגל ל-Google One לשירותי VPN עצמאיים ויעודים אחרים. בהנחה שמדובר על שירות ברמה שוות ערך לשירותי VPN מוכרים יותר כמו ExpressVPN, NordVPN או ה-HMA VPN שנסקר באתר, התמחור של ה-VPN החדש סביר למדי בהתחשב בעובדה שהוא כתוספת לצד אחסון ענן בנפח 2TB ולא כשירות נפרד.