אוזניות ה-Enco Buds של Oppo מגיעות לישראל ב-249 ש”ח


חברת Oppo נכנסת לאיטה לשוק עם מוצרים נוספים, וכעת אלו הן ה-Enco Buds, אוזניות אלחוטיות נטולות חוטים שהוצגו לראשונה בחודש אפריל 2021 ומתאפיינות בחיי סוללה ארוכים ובמחיר נמוך, כאשר בישראל הן ימכרו ב-249 ש”ח, עם אחריות לשנה מטעם היבואן הרשמי – רונלייט.


אוזניות ה-Enco Buds מדגם W12 משתמשות בחיבור Bluetooth 5.2 לקישור לטלפון ומשלבות דרייברים דינמיים בגודל 8 מ”מ עם דגש על צלילי באס. הן מגיעות במשקל נמוך של 4 גרם לכל אוזניה ומציעות מנגנון להפחתת רעשים בזמן שיחה, כאשר ניתן להפעיל בהן מצב משחק יעודי דרכו ניתן להאזין למשחקים עם זמן שיהוי נמוך שמגיע עד 80 מילישניות.


האוזניות מציעות עמידות בסיסית למים ואבק בתקן IP54, המגן עליהן מפני השפרצות קלות או גשם, כאשר בצד הסוללה נמצא קיבולת של 40mAh באוזניות ו-400mAh נוספים דרך מארז הטעינה, מה שמאפשר להן להציע עד 6 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 24 שעות יחד עם מארז הטעינה, על פי הגדרת החברה עבור שימוש בהאזנה לשירים בעוצמה של כ-50%. מארז הטעינה משתמש בחיבור USB-C לטעינה.


צבעי אוזניות Oppo Enco Buds (מקור oppo)
צבעי אוזניות Oppo Enco Buds (מקור oppo)*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.


The post אוזניות ה-Enco Buds של Oppo מגיעות לישראל ב-249 ש”ח first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.